Form 4BL Basic Package
SKU: PKG-F4BL-BASIC
€18,475.49incl. 21% BTW
1
Form 4BL
2What’s Included
- Form 4BL Printer
- Form 4L Resin Tank
- Form 4L Mixer
- Form 4L Flex Build Platform
- Form 4L Finish Kit: Cleaning Tools
- Form 4L Finish Kit: Rinse Bucket
3
Materials
- €119.79 incl. 21% BTWGrey Resin V5€119.79 incl. 21% BTW
- €119.79 incl. 21% BTWClear Resin V5€119.79 incl. 21% BTW
- €119.79 incl. 21% BTWFast Model Resin€119.79 incl. 21% BTW
- €119.79 incl. 21% BTWWhite Resin V5€119.79 incl. 21% BTW
- €422.29 incl. 21% BTWBioMed Clear Resin€422.29 incl. 21% BTW
4
Accessories
- €410.19 incl. 21% BTWResin Pump (Form 4)€410.19 incl. 21% BTW
- €349.69 incl. 21% BTWForm 4L Resin Tank€349.69 incl. 21% BTW
- €591.69 incl. 21% BTWForm 4L Build Platform€591.69 incl. 21% BTW
- €966.79 incl. 21% BTWForm 4L Flex Build Platform€966.79 incl. 21% BTW
- €119.79 incl. 21% BTWForm 4L Mixer€119.79 incl. 21% BTW
5
Post-Processing
- €5,203 incl. 21% BTWForm Cure L V2 230V€5,203 incl. 21% BTW
- €119.79 incl. 21% BTWSolvent Pump€119.79 incl. 21% BTW
- €361.79 incl. 21% BTWFinishing Tools€361.79 incl. 21% BTW
- €90.75 incl. 21% BTWFormlabs Resin Washing Solution (5 L)€90.75 incl. 21% BTW
6
Extended warranty
- €3,047.99 incl. 21% BTWForm 4BL Dental and Medical Service Plan 1 Year€3,047.99 incl. 21% BTW
- €6,097.19 incl. 21% BTWForm 4BL Dental and Medical Service Plan 3 Years€6,097.19 incl. 21% BTW
- €9,146.39 incl. 21% BTWForm 4BL Dental and Medical Service Plan 5 Years€9,146.39 incl. 21% BTW
Form 4BL Basic Package€18,475.49
Form 4BL Basic Package€18,475.49
Ready to orderForm 4BL Basic Package
€18,475.49incl. 21% BTW



















